19 Temmuz 2019 Cuma
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

SEYİTGAZİ İLÇESİ TURİZM TANITIM OFİSİNİN AÇILIYOR

Seyitgazi Bölgesinin Tanıtımı için Odunpazarında Tanıtım Ofisi açılıyor

Seyitgazi ilçesindeki Turizm potansiyelinin tanıtımı için Eskişehir Valiliğince hazırlanan BEBKA destekli Seyitgazi Bölgesi Turizminin Geliştirilmesi projesi kapsamında Odunpazarı Bölgesinde bir turizm tanıtım ofisi açılıyor.

Seyitgazi Turizm Tanıtım Ofisinin açılışı 08.04.2016 tarihinde Cuma günü saat:14:00’de Odunpazarı Külliyesi yakınındaki Mucizeler Konağında yapılacaktır.

Tanıtım Ofisi, Seyitgazi ilçesinin tanıtımı için Seyitgazi Kaymakamlığı, Seyitgazi Belediyesi ve Seyitgazi İlçe Milli eğitim ve Seyitgazi İlçe Halk Eğitim Müdürlüğünün ortaklaşa kullanacağı bir mekan olacaktır. Ofiste,  Seyyid Battal Gazi, Şuca’edddin Veli ve Frig Bölgesine ait tanıtım materyalleri ve İlçe Halk Eğitim merkezince bölgeye ait özgün olarak üretilmiş heykel, rölyef, çini, seramik, deri ve cam eserler sergilenecektir.

 Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar