25 Eylül 2020 Cuma
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Böyle Çözüm Olur mu Diye 2EYLÜL UYARMIŞTI

İtfaiyenin yangına müdahalesini zorlaştıran Büyükşehir’in yaptığı refüj konusunda 2Eylül, 16 Temmuz’da uyarmıştı

2Eylül, 16 Temmuz 2016 tarihli “Böyle çözüm olur mu” başlıklı haberi ile Büyükşehir Belediyesi’nin, Kemal Zeytinoğlu Caddesi’nde trafik sorununa karşı yaptığı refüjü ve refuje olan tepkileri gündeme taşımıştı. Bölge sakinlerinin de yoğun tepkisi ile karşılaşan uygulamanın, bölgede çıkacak bir yangında da sıkıntı çıkarabileceğine dikkat çekilmişti.
2Eylül’ün uyarıları maalesef önceki gece yaşanan yangında doğru çıktı. İtfaiye ekiplerinin her gün binlerce insanın geçtiği Odunpazarı semtinin göbeğine ulaşmakta nasıl zorlandığını gözler önüne serdi.


 

2Eylül

 Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketleri

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Kır Düğünü

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.