25 Eylül 2020 Cuma
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Bu Kez Gece Çalıştılar: TOZ DUMAN ETTİLER

Kemal Zeytinoğlu Caddesi’nde eleştirilen refüjün bir kısmı daha önceki akşam belediye ekipleri tarafından söküldü. Çalışmalarda ortalığın toz dumana bulanması tepki gördü

Tarihi Odunpazarı semtinde Kemal Zeytinoğlu Caddesine yapılan refüj tepki çekmiş, çıkan büyük yangında itfaiye araçlarının manevra yapamaması sonrasında tepkiler artmıştı. Geçtiğimiz günler refüjün bir kısmını kaldıran Büyükşehir ekipleri, önceki akşam yapılan çalışmayla Kurşunlu Külliyesi tarafındaki bir bölümünü daha kaldırdı.

TOZ DUMAN OLDU
Refüjün bir kısmının daha kaldırılması olumlu karşılandı, ancak çalışmalar sırasında ortalığın toz duman olması, kalkan tozun engellenmesi için bir önlem alınmaması tepki çekti. Vatandaşlar, “Bu kadar tozlu bir çalışma olacak neden bu sırada sulama veya başka bir önlemle bu engellenmedi” diye sordu. Vatandaşlar, sürücüler ve bölge esnafı refüjün tamamen kaldırılmasını istediklerini dile getirdi. Öte yandan, bazı yetkililerin vatandaşlara refüjün tamamen kaldırılacağını ancak kısım kısım kaldırıldığını söyledikleri de ifade edildi.

2Eylül

 

 Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketleri

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Kır Düğünü

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.