25 Eylül 2020 Cuma
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

TRAFİĞE KAPANIYOR MU?

TRAFİĞE KAPANIYOR MU?
  • 25 Ağustos 2016 Perşembe
  • 6272 kez okundu

Son günlerde gündemden düşmeyen Kemal Zeytinoğluy Caddesi’nin trafiğe kapatılmasının eylül ayında UKOME gündemine alınacağı ifade ediliyor.

Büyükşehir Belediyesi’nin yaptığı tartışmalı refüj sonrasında gündemden hiç düşmeyen, geçtiğimiz ay yaşanan yangınla da yeniden gündeme gelen Odunpazarı’ndaki Kemal Zeytinoğlu Caddesi’nin trafiğe kapatılması gündemde.

UKOME GÜNDEMİNDE
Büyükşehir’in çok eleştirilen refüjünün tamamen kaldırıldığı caddenin trafiğe kapanması konusunun eylül ayında UKOME gündemine alınacağı ve karara bağlanacağı öğrenildi. Caddenin trafiğe kapatılması uzun süredir konuşuluyordu, ancak böyle bir karar sonrasında bölgedeki trafiğin nasıl etkileneceği ve ne gibi çözümler üretileceği de merak konusu.

TRAFİK NASIL DÜZENLENECEK?
Tarihi Odunpazarı semtinin en işlek ve ana caddesi olan Kemal Zeytinoğlu Caddesi’nin araç trafiğine kapanması ile bölgenin turizminin olumlu etkileneceği, ancak bu sefer de ulaşımda sıkıntılar olabileceği tartışılıyor. Caddenin trafiğe kapanması durumunda, trafiğin eski Askerlik Şubesi binası önünden verileceği de konuşulanlar arasında.

 

2EylülGönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketleri

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Kır Düğünü

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.