22 Mart 2019 Cuma
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Vali Çakacak, UCLG-MEWA Genel Sekreteri Duman’ı Makamında Kabul Etti

Vali Çakacak, UCLG-MEWA Genel Sekreteri Duman’ı Makamında Kabul Etti
  • 17 Şubat 2018 Cumartesi
  • 4846 kez okundu

Vali Özdemir Çakacak, 9. Türkiye Kent Konseyleri Buluşma toplantısına katılmak üzere Eskişehir’e gelen Birleşmiş Kentler ve Yerel Yönetimler Orta Doğu ve Batı Asya Bölge Teşkilatı (UCLG-MEWA) Genel Sekreteri Mehmet Duman’ı makamında kabul etti.

Toplumun karşı karşıya geldiği sorunlara çözüm arayışında bulunan sivil toplum kuruluşlarının önemine değinen Vali Çakacak, bu anlamda, toplum yararına yapılan çalışmaları her zaman desteklediklerini söyledi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Vali Çakacak, UCLG-MEWA Genel Sekreteri Duman’ı Eskişehir’de görmekten büyük bir mutluluk duyduğunu bildirdi.  

Birleşmiş Kentler ve Yerel Yönetimler Orta Doğu ve Batı Asya Bölge Teşkilatı’nın amacını açıklayan Genel Sekreter Duman da, yerel yönetimler arasında işbirliği oluşturarak, yerel yönetimin değerlerini, amaçlarını ve çıkarlarını koruduklarını söyledi.

UCLG-MEWA’nın, Orta Doğu ve Batı Asya Bölgesi’nde üstlenmiş olduğu görevlerini en iyi şekilde yerine getirmeye çalıştığını dile getiren Genel Sekreter Duman, “Bölgemizde bir güç olma yolunda oluşturduğumuz sinerjiyi hep birlikte yükseltmek en önemli hedefimizdir. Birleşmiş Kentler ve Yerel Yönetimler Orta Doğu ve Batı Asya Bölge Teşkilatı olarak, Türkiye Kent Konseyleri Birliği’ne destek veriyor, beraber projeler üretiyoruz. Bu manada beraber yürüttüğümüz çalışmalar bizim için büyük önem arz etmektedir.” dedi.Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar