13 Aralık 2018 Perşembe
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Cumhurbaşkanı Erdoğan Eskişehir’de

Cumhurbaşkanı Erdoğan Eskişehir’de
  • 17 Şubat 2018 Cumartesi
  • 7214 kez okundu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan,  Eskişehir 6’ıncı Olağan İl Kongresi ve mitingine katılmak için bugün kente geliyor. Yenikent Spor Salonunda gerçekleşecek miting de Eskişehir halkına seslenecek olan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kent gündemine yönelik önemli açıklamalar yapması bekleniyor.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla gerçekleşecek olan AK Parti 6’ıncı Olağan İl Kongresine mevcut İl Başkanı Dündar Ünlü tek liste ile katılacak. 

Saat 15.00’de Diş Hastanesi arkasında bulunan Yenikent Spor salonunda yapılacak olan genel kurula tüm Eskişehir halkı da davet edildi.

Kongrede gerçekleşecek miting de Eskişehir halkına da seslenecek olan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kent gündemine yönelik de önemli açıklamalar yapması bekleniyor.

Öte yandan Erdoğan’ın kongre öncesi Odunpazarı’ında temel atma törenine de katılacağı öğrenildi.Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, yarın partisinin il kongresine katılmak için geleceği Eskişehir'de hazırlıklar sürerken, özellikle Yeni Kent Spor Salonu'nda yoğun çalışmalar sürüyor.
Erdoğan'ın yarın Afyonkarahisar ziyaretinin ardından saat 15.00’de Eskişehir'e gelmesi bekliyor. İlk olarak İl Kongresinin yapılacağı Yeni Kent Spor Salonu önündeki miting alanında toplanacak vatandaşlara seslenmesi beklenen Cumhurbaşkanı Erdoğan, daha sonra İl Kongresine katılacak. Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, kongrenin ardından Odunpazarı bölgesinde yapılacak bir müzesinin temel atma törenine katıldıktan sonra Ankara'ya döneceği belirtiliyor.
Bu arada Ak Parti İl Başkanlığı görevlilerinin Erdoğan'ın ziyareti öncesi günlerdir başlattıkları hummalı bir hazırlıklar sürüyor. Yeni Kent Spor Salonu ve kentin birçok noktasında hazırlıklar tamamlandı. Dev afişler ve AK Parti bayraklarının dalgalandığı spor salonunda, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın resimleri de yer aldı. İlgililer, şehrin 250 noktasında bilbord, afiş ve bayraklarla tanıtım çalışmaları yapıldığını belirttiler. Kongre öncesi spor salonu önünde 15 bin kişilik bir kalabalığın öngörüldüğünü, hazırlıkların buna göre planlandığını anlatan ilgililer, kongre salonunu ise sadece il teşkilat üyelerinin alınacağını anlattılar. Yaklaşık 3 bin 500 kişi kapasiteli salona yaklaşık 4 bin kişinin alınabileceği, bazı üyelerin bu gece veya sabahın erken saatlerinden itibaren salondaki yerlerini alacağı anlatıldı. Salonda, Türk askerinin terörle mücadele amacıyla Afrin'e yönelik Zeytin Dalı Harekatı konusunun yanı sıra Tepebaşı, Odunpazarı ile ilgili mesajları içeren çok sayıda afişlerin hazırlandığını belirten ilgililer, bunlar içinde ilginç mesajların yer alacağını anlattılar.
Öte yandan Erdoğan'ın ziyareti öncesi bazı cadde ve sokaklarda trafik akışına ve araç parkına getirilen sınırlamalar öncesi güvenlik güçlerinin şehrin birçok noktasında önlemleri sürüyor. Dünden itibaren başlayan güvenlik önlemlerin, bugün ziyaret saatine kadar daha da artması bekleniyor.

 

istikbal gazetesiGönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar