25 Mart 2019 Pazartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Vali Çakacak, Alpu İlçesini Ziyaret Etti

Vali Çakacak, Alpu İlçesini Ziyaret Etti
  • 18 Nisan 2018 Çarşamba
  • 1995 kez okundu

Alpu ilçesine giden Vali Özdemir Çakacak, ziyaret ettiği Kaymakamlıkta ilçenin coğrafi konumu, eğitim ve sağlık durumu, sanayi gelişimi, asayişi ve nüfusu hakkında Kaymakam Ömer Özbay’dan bilgi aldı.

İlçe halkının genellikle tarım, orman ve hayvancılıkla uğraştığını dile getiren Kaymakam Özbay, Vali Çakacak’ı ağırlamaktan büyük mutluluk duyduklarını söyledi. İlçe sınırları içerisinde; Gökçekaya baraj gölü, Çatacık ormanları, Karacaören Mahallesinde Saklı Kanyon, Büğdüz Mahallesinde Selçuklu Cami ve Uyuzhamam Mahallesinde Tarihi Hamam bulunduğunu ifade eden Kaymakam Özbay, Alpu ilçesinin geçmişten gelen kültürel zenginliklerine sahip çıktıklarını söyledi.

Kaymakam Özbay’a verdiği bilgiler için teşekkür eden Vali Çakacak, daha sonra Belediye Başkanı Rafet Demirtaş’ı makamında ziyaret etti. Belediyenin ilçede yaptığı faaliyetleri anlatan Başkan Demirtaş, Alpu ilçesinde vatandaşların huzur ve güven içerisinde yaşadığını bildirdi.

Başkan Demirtaş’a teşekkür eden Vali Çakacak, daha sonra Alpu ilçesinden ayrıldı. Vali Çakacak’a bu ziyaretlerinde; İl Jandarma Alay Komutanı J.Alb. Uysal Ağaoğlu ve İl Emniyet Müdürü Engin Dinç de eşlik etti. Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar