25 Mart 2019 Pazartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

İNÖNܒDE BAŞKAN KARAÇUL

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında geleneksel hale gelen, çocukların temsili olarak belediye başkanlığı koltuğuna oturmaları İnönü Belediyesi’nde devam etti.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında temsili koltuğa oturma töreni için öğretmeni Öznur Mumcuoğlu, Okul Müdürü Adem Oğuş ile birlikte gelen Şehit Ali İhsan Aydın İlköğretim Okulu 2/B sınıfı öğrencisi Zeynep Karaçul İnönü Belediye Başkan Vekili Halil Küçükçiftçi’yi makamında ziyaret etti.  Samimi bir atmosferde geçen ziyarette Zeynep Karaçul İnönü Belediye Başkanlığını Küçükçiftçi’den bir süreliğine devraldı.

Ziyaret İnönü Belediye Başkan Vekili Halil Küçükçiftçi’nin temsili Başkan Zeynep Karaçul’a İnönü İlçesinde üretilen ve ilçeye has Sırma İşlemeli Emine Bebek hediye etmesi ve hatıra fotoğrafı çekilmesi ile tamamlandı.

 Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar