25 Mart 2019 Pazartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Eskişehir’de ulaşım rezaleti!

Eskişehir’den Han’a gidecek belediye otobüsünün şoförü ayakta kalan yolcuların inmemesi üzerine kontağı kapattı, polis çağırdı. Yaşanan kriz nedeni ile saatlerce ayakta bekleyen bazı kadın yolcular baygınlık geçirdi!

Okurlarımızın bize aktardıkları bilgilere göre;

Saat 16.00’da Odunpazarı’ndan hareket ederek Han’a gidecek olan belediye otobüsüne çok sayıda yolcu bindi. Otobüs şoförü “Ayakta yolcu götürmek yasak” iddiası ile fazla yolcuların inmesini istedi. Başka bir otobüsün olmadığını dile getiren yolcular da inmek istemedi ve “Başka çaremiz yok, ayakta da olsa gideceğiz” diyerek tepkilerini dile getirdiler. Bunun üzerine şoför hareket etmedi. Ayakta kalan yolcularla tartışan şoför yolcular inmeyince polis çağırdı. Polisin gelmesinden sonra tutanak tutuldu.

Diğer yandan yolculara Büyükşehir Belediyesinin ek araç göndereceği söylendi. Ancak iki saati aşkın bir süre geçmesine rağmen ek araç gelmeyince bazı kadın yolcular ayakta beklemekten dolayı baygınlık geçirdi. Vatandaşlar yaşananlara tepki göstererek dış ilçelere ulaşımın göstermelik olarak yapılmaktan kurtarılmasını istediler.

eskisehirdenhaberler.com

 

 

 Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar