16 Şubat 2019 Cumartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

ÜST YAPI SORUNLARI BİTMİYOR: Çamura batmaktan toz yutmaktan bıktılar!

Eskişehir’de 71 Evler Mahallesi Askerlek Sokak ve Koruklu Sokak sakinleri sıcak havalarda toz toprak içinde, yağışlı havalarda çamur içinde yaşamaktan bıktı!

“Toz yutmaktan gına geldi” diye söze başlayan bölge sakinleri, yaşadıkları sıkıntının yıllardan beri devam ettiğini ifade ettiler. Mahalle sakinleri “Bizim yollarımız çukur, hendek. Burada ne sürücüler rahat ne mahalle halkı. Yağmur, kar yağınca çukurlar suyla doluyor, etraf çamur oluyor; yaz sıcaklarında ise buradan geçen araçlar inanılmaz bir toz bulutu kaldırıyorlar. Çevrede yaşayan vatandaşlar pencerelerini açamaz, balkona çıkamaz oldular. En kötüsü de bugüne kadar ilgili belediyeleri sayısız defa arayıp durumu bildirmiş olmamıza rağmen kimsenin yaşadığımız sıkıntıyı umursamaması. İnşaallah en kısa sürede yollarımızı yapılır da biz de bir nefes alırız. Evlerimizde pencereler açılır, balkonlara tekrar çıkılır!” diye konuştular.

 

eskisehirdenhaberler.com

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar