16 Şubat 2019 Cumartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Büyükşehir’e 9 numaralı isyan!

Eskişehir’de Sümen Mahallesi’nin bir bölümüne uğramadığı için 80 yaşındaki insanların bir kilometre kadar yürümek zorunda kaldığı 9 numaralı otobüse mahalle sakinleri isyan etti.

Yaşanan sıkıntıyı Eskişehir’in ve Eskişehirspor’un tanınan simalarından Hakan Üresin sosyal medya hesabından dile getirdi. Üresin 9 numaralı otobüs güzergahı ile ilgili olarak yaşadıkları sıkıntıyı ve bugüne kadar bu konuda atılamayan adımları şöyle özetledi:

“Gazetelere bile haber yaptık… Büyükşehir Belediyesi Özel Kalem Müdüründen söz aldık. Ulaştırma Dairesi ‘ilgileniyoruz’ dedi. 4 ay oldu; Sümer Mahallesi’nin yarısına uğramayan, Artvinlilerin her sokağına girip çıkan 9 numaralı otobüsün güzergahını bir türlü çözemedi belediye. 80 yaşındaki insanlar otobüse binmek için 1 kilometre yol yürüyor. Mahallenin öbür ucunda Büyükerşen çubuğunu tüttürüyor. Sizin gibi sosyal demokratları yiyeyim ben!”

Üresin’in paylaşımı sonrasında onlarca kişi Büyükşehir Belediyesine tepki gösteren yorumlarda bulundu.

İşte Üresin’in paylaşımı ve o paylaşıma yapılan yorumlar..

eskisehirdenhaberler.com

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar