23 Mayıs 2019 Perşembe
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

CEZA SADECE BİSİKLETLERE Mİ? “Yasak tanımıyorlar”

Şehrin merkezinde bulunan tramvay yollarında yasak olmasına araç kargaşası yaşanması kazalara davetiye çıkarıyor.

Şehir içi ulaşım aracı olan tramvayın gelip geçtiği güzergâhta iki tekerlekli araçların yanı sıra otomobillerin de cirit atması tehlike saçıyor. Tramvaylar arasında adeta zikzak çizen motosikletliler yaya güvenliğini de tehlikeye atıyor.

Bir otomobilin tramvayın hemen ardından ulaşıma çıkması vatandaşların eleştirisine neden oldu. Tramvay durağında tramvayın hemen arkasında bekleyen araç için, vatandaşlar ana cadde üzerinde trafik kontrollerinin sıklaştırılması gerektiğine dikkat çekti.

Eskişehirliler, “Bu araçlar yüzünden her gün ayrı bir kazaya tanık oluyoruz. Hem tramvay sürücüleri hem de biz yayalar her an kaza olacak korkusu yaşıyoruz. Tramvay yolu üzerindeki kontrollerin sıklaştırılmasını yasaklara uymayan araç sürücülerinin de mutlaka cezalandırılmalarını istiyoruz” dedi.

 

istikbal gazetesiGönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar