24 Haziran 2019 Pazartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

YOLLARI KİM YAPACAK? Kim, ne zaman yapar bilemem artık!

YOLLARI KİM YAPACAK? Kim, ne zaman yapar bilemem artık!
  • 19 Eylül 2018 Çarşamba
  • 5205 kez okundu

Bozüyük’ten Eskişehir’e gelen bir vatandaşın yol durumu ile ilgili bir şikâyeti var. Vatandaş asfalttan ilerleyerek geldiği Eskişehir’de çukurlarla dolu stabilize yolda devam etmek zorunda kalıyor. Sosyal medyada paylaşılan bu görüntüye de bir başka Eskişehirli bir yorumda bulunmuş. Sizlerle o yorumu paylaşmak istiyorum:

Bozüyük tarafından Eskişehir’e gelen bir arkadaşımız oradaki sıcak asfalt yolları çekmeden edememiş. Zira Eskişehir girince yollar anında değişiyor.

Yine diğer şehir bağlantısı olan yolların çoğunda ne yazık ki Eskişehir sınırına girdiğinizde aynı şeyi belirgin olarak hissediyorsunuz.

Evet belediyecilik sadece yol yapmak değildir... Ama bu yolları da sadece yapacak olan Belediyeler. Çünkü yetki ve sorumluluk onlarda. Onlardan habersiz gelip başkası müdahale de edemiyor zaten... Evet sadece yol yap çöp topla değil belediyecilik, kabul… Ancak bu işleri sadece yapacak olanlar da belediyeler… Yapmayınca durum videoda ki gibi oluyor” demiş.

Eskişehir giriş çıkışlarındaki bazı bağlantı yollarında maalesef benzer durumlar var. Bahsettiğimiz yolu sürekli olarak kullanan bir Eskişehirli bölgede “Büyükşehir çalışıyor” tabelası olduğunu belirtiyor. Ancak uzun süredir duran tabelaya rağmen herhangi bir çalışma olmadığından bahsediyor.

Ben konuyu yetkililere iletmiş olayım. Kim ne zaman yapar bilinmez artık!..

Mehmet Önel
2eylul.com.trGönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar