21 Mayıs 2019 Salı
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Eskişehir “2018 Travel Turkey İzmir” Fuarına Katılıyor

Eskişehir “2018 Travel Turkey İzmir” Fuarına Katılıyor
  • 5 Aralık 2018 Çarşamba
  • 1986 kez okundu

Kültür ve Turizm Bakanlığı himayelerinde düzenlenen Turizm Fuar ve Kongresi (Travel Turkey İzmir’) Türkiye’nin turizm alanındaki en önemli buluşmalarından biri olarak görülmektedir.

Türkiye Seyahat Acentaları Birliği-TÜRSAB ve İZFAŞ ortaklığıyla bu yıl 12’ncisi 06-08 Aralık 2018 tarihleri arasında düzenlenecek olan ‘2018 Travel Tukey İzmir’ fuarı, Türkiye’nin en büyük ve en modern fuarı olarak bilinmektedir.

Türkiye’nin marka şehirlerinden biri olan Eskişehir, 06-08 Aralık'ta gerçekleştirilecek olan İzmir Travel Turkey 2018 fuarında bu yıl da yerini alacaktır. Eskişehir Valiliği, İl Kültür Turizm Müdürlüğü, BEBKA, TÜRSAB ve TÜROB desteği ile ilimizdeki otel ve acenteler İzmir'de Eskişehir standında şehrimizin turizm potansiyelini fuar katılımcılarına ve turizm profesyonellerine tanıtacaktır.

Geçen yıl 36 farklı ülkeden 1284 katılımcının yer aldığı Travel Turkey İzmir fuarı, 63 farklı ülkeden 44.589 kişi tarafından ziyaret edilmiştir. 2018 yılı içinde mevcut firmaların katılımı devam ederken, yeni firma ve yeni destinasyonlardan da artan katılım talepleri ‘2018 Travel Turkey İzmir’in bu yılda yeni işbirlikleri için ticari bir platform olacağını göstermektedir.Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar