25 Mayıs 2019 Cumartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Eskişehir, ‘Travel Turkey İzmir 2018 Turizm Fuarı’ nda

Türkiye'nin en büyük uluslararası turizm fuarlarından biri olan ve bu yıl 12’incisi düzenlenen ‘Travel Turkey İzmir 2018 Turizm Fuarı’ nın açılışı Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’un katılımıyla gerçekleştirildi.

Eskişehir’in tanıtımına katkı amaçlı; Eskişehir Valiliği, İl Kültür Turizm Müdürlüğü, ilçe belediyeler, BEBKA, TÜRSAB ve TÜROB’da her yıl olduğu gibi bu yılda stant açtı. Türk ve yabancı konuklar tarafından büyük ilgi gören ‘Travel Turkey İzmir 2018 Turizm Fuarı’nın açılış programına Vali Özdemir Çakacak ve eşi Hanımefendi Kevser Çakacak da katıldı.

Açılış sonrası Eskişehir’in tanıtım standını gezen Vali Çakacak, her şehrin kendine özgü manevi bir havası olduğunu dile getirdi. İlklerin şehri olarak bilinen Eskişehir’i; bir gönül, bir sevgi şehri olarak nitelendiren Vali Çakacak,  Fuarların tanışma ve buluşma yeri olduğuna dikkat çekti. Vali Çakacak, 8 Aralık 2018 tarihine kadar sürecek fuarda Eskişehir’in tarihi ve kültürel zenginliklerinin en iyi şekilde tanıtılacağını ifade etti.

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar