20 Haziran 2019 Perşembe
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Ya Mesai Günü Olsaydı: ASRİ MEZARLIK YOLUNDA REZALET!

Eskişehir genelindeki kar yağışı ulaşımda büyük sıkıntı yaratırken kent merkezinde belediye ekiplerinin ortada görünmemesi tepki topladı. Asri Mezalık yolunda ise tam bir skandal yaşandı. Cenazelerini defnetmek için mezarlığa giden acılı vatandaşların araçları ve belediye otobüsleri, belediye ekiplerinin önlem almadığı yolda ilerleyemedi. Araç ve otobüsleri itmek zorunda kalan vatandaşlar video paylaşıp, “Büyükşehir Belediyesi nerede. İnsan şuraya bir kürek atar, bu ne rezalet” diye tepki gösterdi

Eskişehir genelindeki kar yağışı ulaşımda büyük sıkıntılar yaratırken kent merkezinde belediye ekipleri ortada görünmedi. Birçok cadde ve sokak temizlenmezken ve gerekli önlemlerin alınmadığı görülürken, çok sayıda vatandaş da araçlarını hareket ettirmedi.

İNSAN BİR KÜREK ATAR!
Asri Mezarlık yolunda ise tam bir skandal yaşandı. Cenazelerini defnetmek için mezarlığa gelen vatandaşların araçları ve belediye otobüsleri, belediye ekiplerinin önlem almadığı yolda ilerleyemedi. Vatandaşlar video paylaşıp, “Büyükşehir Belediyesi nerede. İnsan şuraya bir kürek atar, bu ne rezalet” diye tepki gösterdi.

CENAZELERİNİ DEFNETMEYE ARAÇLARI İTEREK GİTTİLER
Asri Mezarlık yolunda vatandaşlar büyük sıkıntı yaşarken, tehlike de atlattılar. Cenazelerini defnetmek için gelen acılık vatandaşlar bir de üstüne araçlarını itmek zorunda kaldı, kazalar yaşandı.  Önlem alınmadığı ve temizleme yapılmadığı görülen yolda otobüsler de yolda kaldı. Paylaşılan bir videoda yolcuların inerek otobüsü itmeye çalıştıkları görüldü.

2eylul.com.trGönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar