23 Eylül 2019 Pazartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Bozkurt’tan Gençlere Anlamlı Destek

Bozkurt’tan Gençlere Anlamlı Destek
  • 18 Mayıs 2019 Cumartesi
  • 1890 kez okundu

İnönü Belediye Başkanı Kadir Bozkurt, 19 Mayıs Gençlik Haftası dolayısı ile öğrencilerin talepleri üzerine ilçede eğitim veren tüm okullara malzeme hediye etti.

Gençlere ayrı bir önem veren İnönü Belediye Başkanı Kadir Bozkurt, ilçede eğitim gören öğrenci ve öğretmenlerinin talepleri üzerine 19 Mayıs Gençlik Haftası dolayısı ile ilçede eğitim veren okullardaki çocuk ve gençlerin, bedensel ve sosyal gelişimlerine destek olmak amacıyla yaptığı çalışmalar çerçevesinde, ilçedeki okullara spor malzemesi desteğinde bulundu. 

Spor malzemelerini İlçe Milli Eğitim Müdür Muhammet Büyük’e teslim eden İnönü Belediye Başkanı Kadir Bozkurt, İlçede sporu sevdirmek ve gençlerin sağlıklı bireyler olarak yetişmesi için destek verdiklerini ve bu alanda önemli çalışmalara imza attıklarını söyledi. Bunlar arasında bulunan Belediye Sosyal Yaşam Merkezinde 7’den 70’e herkesin modern spor aletleri ile usta öğreticiler eşliğinde spor yaptığını sözlerine ekledi.

İnönü İlçe Milli Eğitim Müdürü Muhammet Büyük’de gençlere ve spora verdiği destekten dolayı Başkan Bozkurt’a tüm öğrenci ve öğretmenler adına teşekkür ediyorum dedi.

İnönü Belediye Başkanlığı tarafından okullara destek amacı ile verilen malzemeler ; 10 Adet Futbol Topu, 5 Adet Basketbol topu, 8 adet voleybol topu, 2 adet masa tenisi filesi, 200 adet masa tenisi topu, 10 adet masa tenisi raketi, 6 adet satranç takımı, 10 adet huni, 20 adet çanak, 1 adet voleybol filesi, 3 adet dart takımı, 2 adet bocce setinden oluşuyor.Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar