23 Eylül 2019 Pazartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

100 Yılında İnönü’de 19 Mayıs Coşku İçerisinde Kutlandı

100 Yılında İnönü’de 19 Mayıs Coşku İçerisinde Kutlandı
  • 20 Mayıs 2019 Pazartesi
  • 1972 kez okundu

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nın 100’üncü yıl dönümü kutlamaları Eskişehir İnönü İlçesinde Atatürk Anıta çelenk sunumuyla başladı.

İnönü Cumhuriyet Meydanında Atatürk Anıtına çelen sunulması ile başlayan kutlama programında saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından İlçe Kaymakam Vekili Aslan Avşarbey ile birlikte öğrencilerin, öğretmenlerin ve vatandaşların bayramlarını kutladı.

İnönü İlçesinde  gerçekleştirilen 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlama programı;  günün anlama ve önemini anlatan konuşmaların yapılması, öğrenciler tarafından şiir ve kompozisyonların okunması, orotoryo sunumu, Atatürk’ün Gençliğe Hitabı ve Gençliğin Ataya Cevabı, ‘Gençlik Haftası’ kapsamında düzenlenen yarışmalarda birinci gelen öğrencilere madalyalarını takdim edilmesi ile tamamlandı.

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar