23 Eylül 2019 Pazartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Vali Çakacak, Belediye Başkanlarını Kabul Etti

Vali Özdemir Çakacak, son yapılan Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde Beylikova Belediye Başkanlığı görevine yeniden seçilen Özkan Alp’i, Sarıcakaya Belediye Başkanlığı görevine yeni seçilen Hüseyin Çam’ı ve Günyüzü Belediye Başkanlığı görevine yeni seçilen Menderes Durgut’u makamında kabul etti.

Ziyaretlerden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Çakacak, belediye başkanlarına hayırlı olsun dileklerini iletti.

Belediye başkanlarına yeni görevlerinde başarılar dileyen Vali Çakacak, “Birlik ve beraberlik içerisinde güzel şehrimiz Eskişehir’e hizmet etmek hepimizin temel görevidir. İç Anadolu’nun parlayan yıldızı olan Eskişehir’imiz her geçen gün büyümeye, dev projeleriyle daha modern daha müreffeh bir şehir olmaya hızla devam etmektedir. Hep birlikte durup dinlenmeden çalışmaya ve daha çok kalkınmış bir şehir olma idealimize dört elle sarılmaya devam edeceğiz.” dedi.  

Sohbet ortamında gerçekleştirilen ziyaretlerde belediye başkanları Vali Çakacak’a ilçe belediyelerde yürütülmesi gereken planlar ve yatırımlar hakkında bilgi verdi.Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar