17 Kasım 2019 Pazar
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Bu korkuluklar ne zaman yapılacak?

Bu korkuluklar ne zaman yapılacak?
  • 3 Haziran 2019 Pazartesi
  • 2021 kez okundu

Bir vatandaş Kanlıkavak ile ilgili bir soru sormuş. Kanlıkavak’tan geçen Porsuk Çayı kenarındaki korkulukların seçim öncesinde bazı çalışmalarla direklerinin dikildiğini ancak seçimden sonra hiçbir çalışma yapılmadığını söylemiş. Konuyu fotoğraflarla desteklemiş. Gönderdiği fotoğrafların altına da, “Burası Kanlıkavak, aydınlatılmış ve demir korkuluklar ile çevrili taraf Vişnelik, diğer taraf ise geceleri karanlık olan ve korkuluksuz, çocuklarımızın suya düşme tehlikesi olan seçim öncesi alel acele direkleri dikilen Osmangazi mahallesi. Tamamlanması için bir seçim daha mı beklemeliyiz?” demiş.

Çalışmalarla ilgili bir açıklama yapılırsa vatandaşın kafasındaki soru işaretleri de ortadan kalkar. Uzunca bir süredir bekleyen bu çalışma ne zaman tamamlanacak, neden herhangi bir şey yapılmıyor. Kimler ilgilenmiyor. Bilmek gerekli.

Mehmet Önel
2eylul.com.trGönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar