23 Kasım 2019 Cumartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

EN İYİSİ GECE GİTMEYİN: Sazova Parkı karanlıkta mı kaldı!

İçinde Masal Şatosu’nun da olduğu Sazova Parkı ile ilgili vatandaşların bir şikayeti var. Vatandaşlar, parkta oyun gruplarının olduğu bölümde aydınlatmanın yetersiz olduğunu söylemiş. Yetkililere çağrıda bulunmuş. Vatandaş parkın ilgili bölümünün ne kadar karanlıkta kaldığını gösteren fotoğraflar da çekmiş. Kendi cep telefonlarının flaş şıkları ile aydınlatarak çocuklarını oynatmaya çalışıyor. Vatandaş, “Burası Sazova Parkı. Yaz akşamı buraya gelmek yasak herhalde. İnsanlar telefon ışığı ile çocuklarını salıncağa bindiriyor” demiş. Fotoğraflara bakılırsa gerçekten de karanlık. Yetkililerin bir el atması şart. Konuyla ilgili yapılan yorumlarda da belediye yetkilileri eleştirilmiş.

Bir vatandaş, “Duvarlarında ışıklar varya gösteriş amaçlı içinde olmay versin” demiş. Bir başka vatandaş da, “Aynen ben paylaşacaktım isabet olmuş parkın yarısının ışıkları yanmıyor telefon ışığıyla gezdik” diye onaylamış.
Benden iletmesi. Bayramda insanlar parkların tadını çıkarmak isteyecek. Havalar da ısındı. Akşamları da gezilecek parkların karanlık olmaması lazım. Yetkililer bir kontrol etse vatandaşın hayrına olacak.

 Mehmet Önel
2eylul.com.trGönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar