21 Kasım 2019 Perşembe
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

SİVRİHİSAR’A BAYRAM AKINI

Sivrihisar’daki toplu bayramlaşma töreninde çok sayıda Sivrihisarlı bir araya gelirken, ilçenin tarihi ve doğal güzellikleri bu bayram da akına uğradı, ilçe çok sayıda ziyaretçiyi ağırladı

CAN HACIOĞLU – Sivrihisar’da Ramazan Bayramı yine renkli geçti. Sivrihisar’daki toplu bayramlaşma töreninde çok sayıda Sivrihisarlı bir araya gelirken, ilçenin tarihi ve doğal güzellikleri bu bayram da akına uğradı, ilçe çok sayıda ziyaretçiyi ağırladı.

HER ZAMAN BİR VE BERABER
Sivrihisarlılar 20’inci defa toplu bayramlaşma töreninde bir araya geldi. Sivrihisar Açık Heykel Müzesi yanında bulunan Yörük Çadırında bir araya gelen Sivrihisarlılar, gönüllerince bayramlaştı.   

İşletmeciliğini Emine ve Süleyman Çini’nin yaptığı Yörük Çadırı’nda bir araya gelen Sivrihisarlılar, hem bayramlaştı hem de ilçe ile ilgili  görüş alışverişinde bulundu. Sivrihisar Belediye Başkanı Hamid Yüzgüllü de katılanlarla tek tek bayramlaştı, Sivrihisarlıların her zaman birlik ve beraberliklerini koruduğunu söyledi. Bayramlaşmaya Sivrihisar Belediye Başkanı Hamid Yüzügüllü’nün yanı sıra, Sivrihisar AK Parti İlçe Başkanı Hasan Hüseyin Altan, Sivrihisar Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Murat Işık, Belediye meclis üyeleri, muhtarlar ve vatandaşlarla ilçe dışından da çok sayıda Sivrihisarlı katıldı. Temsili Nasreddin Hoca Mustafa Karatepe de katılanların bayramını kutladı.

ZİYARETÇİ AKINI
Sivrihisar, bu bayram da tarihi ve doğal güzellikleri ile turistlerin ve ziyaretçilerin Eskişehir’deki uğrak noktalarından biri oldu. Bayramda ilçeyi gezmeye gelenler tarihi Ulu Camii, tarihi Ermeni kilisesi, Sivrihisar Metin Yurdanur Açık Hava Heykel Müzesi, tarihi Saat Kulesi ve seyir terası gibi birçok yerini ziyaret etti.

2eylul.com.trGönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar