21 Kasım 2019 Perşembe
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Bu görüntü bu caddeye yakışmıyor

Bu görüntü bu caddeye yakışmıyor
  • 8 Haziran 2019 Cumartesi
  • 2695 kez okundu

Çevre düşmanları yine iş başındaydı. Kendini bilmez kişi veya kişiler yeşil alanlar başta olmak üzere boş arsaları adeta çöp yığınına çevirdi.

Şehrin mesire yerleri ve ormanlık alanlar başta olmak üzere boş arsalar inşaat ve çöplerle dolduruldu. Kentin birçok yerleşim biriminde bu tür çirkin manzaralara tanık olduklarını ifade eden vatandaşlar, yeşil alanları çirkin bir görüntüye kavuşturanların bir an önce tespit edilerek cezalandırılmalarını istedi.

Son olarak yeni tramvay hattının geçtiği 71 Evler Mahallesindeki boş arsaların resmen katledildiğine dikkat çeken bölge sakinleri “Modern ulaşım aracının geçtiği güzergâhta yaşanan bu çirkinliğin hesabı biran önce sorulmalıdır. İlgilileri çevre kirliliği yaratanlara karşı mücadele etmeye davet ediyoruz” diye konuştular.

istikbalgazetesi.comGönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar