23 Kasım 2019 Cumartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

ÜSTÜ AÇIK DURAKLAR SORUN OLUŞTURUYOR..

ÜSTÜ AÇIK DURAKLAR SORUN OLUŞTURUYOR..
  • 19 Haziran 2019 Çarşamba
  • 2184 kez okundu

Şehir merkezinde ve Organize Sanayi'deki üstü açık duraklar, vatandaşların ıslanmasını ya da sıcaktan bunalmasına neden oluyor..

Vatandaşların iş buşvurusu ya da çeşitli işleri için de gittikleri Organize Sanayi Bölgesi'ndeki durakların büyük bölümünün üstünün açık olması, yağılı havalarda yağmurdan ıslanmalarına neden olurken, şehir merkezindeki bazı durakların da üstünün açık olması, aynı sonuca neden oluyor. Durakların üstünün açık olması, sıcak havalarda vatandaşların durumdan rahatsız olmalarına da neden olurken, tramvay ve otobüs duraklarının bir bölümünün camı andıran şeffa malzemeden yapılması ve güneş ışıklarını geçirmesi, sıcaktan bunalmaları aynı sonucu beraberinde getiriyor. Bu durum eski, üzeri metal malzeme ile yapılan kapalı durakların bile insanları serin tuttuğu gerçeğini de anımsatıyor.

Organize Sanayi Bölgesi'nde birçok fabrikanın servisi olmasına karşın, buraya farklı işler için otobüs ve dolmuşla giden bazı vatandaşlar durakların üzerinin kapatılmasını istiyorlar..

Erdoğan EkinerGönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar