23 Kasım 2019 Cumartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Eskişehirin Yağmurla İmtihanı Sürüyor

Eskişehirin Yağmurla İmtihanı Sürüyor
  • 19 Haziran 2019 Çarşamba
  • 2967 kez okundu

Eskişehirin üst yapı sorunlarının yanında alt yapı sorunları da vatandaşın hayatını olumsuz etkilemeye devam ediyor. Özellikle bazı bölgelerde yaşanan sorunlar yıllardır devam ediyor. Vatandaşların ifadelerine göre yetkili kurumlara yaptıkları başvurular yanıtsız kalıyor.

Sosyal medyada yer alan fotoğraflar ve videolar ise genellikle aynı bölgelerden. Şirintepe, Çamlıca, Teksan, Ertaş Caddesi, Erzurum Kongresi caddesi gibi alanlarda yine bu sağalanklarda da daha önceki görüntülerin benzerleri yaşandı. Bölge sakinleri ise yıllardır sorunları iletmelerine karşılık yetkili kurumların çözüm üretmek için çalışma yapmadıklarından dert yanıyorlar.

Bunun yanında yağan yağmurlar şehrin kronik sorunu olan üst yapı sorunlarının da artmasına neden oluyor. Her yağışta sular altında kalan çukurlar nedeniyle trafik tehlikesi oluşurken her yağış sonrasında onarılması geciktirilen bu çukurlar biraz daha büyüyor.

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar