3 Haziran 2020 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Eskişehir’de Alıştığımız YAĞMUR Görüntüleri

Eskişehir’de Alıştığımız YAĞMUR Görüntüleri
  • 27 Haziran 2019 Perşembe
  • 2323 kez okundu

Eskişehir alt yapı sorunları konusunda tüm yaşanan olumsuzluklara rağmen ciddi bir adım atılmıyor. Özellikle bazı alanlarda her yağmur sonrası benzer görüntüler oluşuyor. Bu görüntüler karşısında vatandaşlar da merak ediyor. "Bu görüntüler bir değil, iki değil.. Neden bu alanlarla ilgili çalışma yapılmıyor"

Aynı yağmur kentin her yerine yağıyor. Bu alanların dışındaki alanlarda ise böylesine soruna neden olmuyor. Özellikle tramvay hatları üzerinde de kronik hale gelen bu sorun tramvay seferlerinin de durmasına neden oluyor.

Duraklarda vatandaşlar uzun süre tramvay seferlerinin başlamasını bekliyorlar. Ayrıca duraklardaki eksikler nedeniyle bazı duraklarda vatandaşlar ıslanmak durumunda kalıyorlar.

Neredeyse her yağmur sonrasında aşırı olarak hayatı ve ulaşımı olumsuz olarak etkileyen alanların hepsinde sorunlar uzun süredir yaşanıyor. Ancak yağışlar bittikten sonra bu alanlarda kalıcı çözümler üretmek adına somut bir adım atan olmuyor..

Yağmur Klasiği Haline gelen bu görüntüler Cumhuriyet Bulvarı, Emko - Estim - Teksan Sanayi bölgesi, Şirintepe, Emek, 71 Evler mahallerinin bazı alanlarında yaşanmaya devam ederken bu bölgelerdeki vatandaşlar yetkililere defalarca başvurmalarına karşın duyarsız kalındığından dert yanıyorlar.

 

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketi

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Kır Düğünü

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.