10 Aralık 2019 Salı
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

DAHA GÜZEL BİR SİVRİHİSAR İÇİN ÇALIŞIYORUZ

DAHA GÜZEL BİR SİVRİHİSAR İÇİN ÇALIŞIYORUZ
  • 13 Temmuz 2019 Cumartesi
  • 1556 kez okundu

Tarihi ve turistik zenginliği ile dikkat çeken ilçelerin en başında gelen Sivrihisar’da, tarihi alanlarda yenileme çalışmaları yapıldı.

Sivrihisar Belediyesi tarafından halkın ve ilçeyi ziyaret eden yerli ve yabancı misafirlerin, tarihi Saat Kulesi ve Seyir Terasını rahatlıkla gezip görebilmeleri için yol yapım çalışması gerçekleştirilerek, yeni bir çıkış yolu oluşturuldu.

Aynı zamanda vatandaşlara daha iyi hizmet verebilmek adına alana yeni lavabolar yapılarak, dinlenme alanları oluşturuldu. Aydınlatma ve Peyzaj çalışmaları ile Seyir Terası ve Saat Kulesine çıkış yolu keyifli yürüyüşlerin yapılacağı bir alana dönüştürüldü.

Sivrihisar Belediyesi ilçe tarihini gün ışığına çıkarmaya, turistik açıdan zenginleştirmeye ve ilçeyi turizme güçlü bir şekilde hazırlamaya devam ederken, bir yandan da daha cazip, kolay erişilebilir hale getirmek ve ziyaretçilere daha iyi imkanlar sağlamak adına çalışmalarını tüm hızıyla devam ettiriyor.

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar