11 Aralık 2019 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

“15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü” Eskişehir’de Çeşitli Etkinliklerle Anılacak

“15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü” Eskişehir’de Çeşitli Etkinliklerle Anılacak
  • 13 Temmuz 2019 Cumartesi
  • 1594 kez okundu

FETÖ Terör Örgütü’nün hain darbe girişiminin engellediği “15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü” ilimizde düzenlenen çeşitli etkinliklerle anılacak.

14-16 Temmuz tarihleri arasında; resmi daire, özel kuruluşlar, müesseseler ve askeri birlik, kurum ve karargahlar Türk Bayrağı ve Atatürk posterleriyle donatılacak.

Askeri yapılar içerisinde yuvalanmış, terör örgütü FETÖ/PDY üyesi bir grup tarafından 15.07.2016 tarihinde Türk Milletine, Türk Demokrasisine ve Milli İradeye karşı gerçekleştirilen kalkışmanın üçüncü yılında; tüm Türkiye’de olduğu gibi ilimizde de hafta boyunca çeşitli etkinlikler gerçekleştirilecek.

Etkinlikler kapsamında, 15 Temmuz günü demokrasi şehitlerimizden Fatih Dalgıç saat 11.00’de Çiftelerdeki kabri başında anılacak. Reşadiye Camii’nde öğle namazı öncesi 15 Temmuz şehitleri için mevlid-i şerif okutulacak. Ardından vatandaşlara pilav, ayran ve tatlı ikramında bulunulacak.

Akşam saat 20.00’de ise Eskişehir Valiliği tarafından organize edilen “15 Temmuz Özel Programı” Valilik Meydanı’nda sabah namazına kadar devam edecek.

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar