11 Aralık 2019 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

DENETİM YOK. İşgaliyenin de böylesine pes!

DENETİM YOK. İşgaliyenin de böylesine pes!
  • 15 Temmuz 2019 Pazartesi
  • 2163 kez okundu

Yeterli denetimin yapılmadığı cadde ve sokarla başta olmak üzere halkın can güvenliği açısından kullandığı kaldırımlar bile işgaliye yüzünden geçilemez hale geldi. Özellikle vatandaşların ve alış veriş merkezlerinin yoğun olduğu güzergahlarda faaliyet gösteren işyerinin önlerine çıkartılan dondurma ve meşrubat dolapları pes dedirtti.

Yaz mevsimi ile birlikte soğuk içecek ve yiyeceklere olan talebin artması üzerine birçok firmanın bayilerine verdiği dolaplar yüzünden kaldırımlar işgaliyeden geçilmez hale getirildi. Birçok cadde üzerinde aynı manzara ile karşılaştıklarını belirten Eskişehirliler, gereksiz işgaliye ye bir son verilmesini isteyerek sorumluları da göreve davet etti. Kaldırımların işgaliyeden biran önce kurtarılması gerektiğine dikkat çeken vatandaşlar “Esnaf, satışını yaptığı ürünleri muhafaza ettiği dolapları içeri yerine kaldırımlara çıkarınca mecburen caddeye kadar inmek zorunda kalıyoruz. Her an geçen araçların altında kalma korkusu yaşıyoruz. Hem kaldırımlar işgal ediliyor hem de görüntü kirliliği yaşanıyor. Yaşadığımız bu soruna biran önce çözüm getirilmesini istiyoruz” diye konuştular.

istikbalgazetesi.comGönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar