31 Mayıs 2020 Pazar
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Vali Çakacak, 15 Temmuz Özel Programına Katılan Vatandaşlarla Sohbet Etti

"15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü” programları kapsamında, Valilik Meydanı’nda düzenlenen ’15 Temmuz Özel Programı’na katılan Vali Özdemir Çakacak, alanda yer alan stantları gezerek, vatandaşlarla sohbet etti.

15 Temmuz gecesi yazılan destanın, asla unutulmayacağını söyleyen Vali Çakacak, ülkemizdeki birlik ve beraberliği kimsenin bozamayacağını kaydetti.

Kamu kurum ve kuruluşları ile sivil toplum temsilcilikleri tarafından Valilik Meydanında açılan stantları gezen Vali Çakacak, vatandaşlarla sohbet esnasında, “Bu destan nesilden nesile aktarılarak milletimizin hafızasında unutulmadan kalacaktır. Demokrasi ve millî irade uğrunda canından vazgeçerek en şerefli makama ulaşmış olan aziz şehitlerimiz ve kahraman gazilerimiz milletimizin yüreğinde daima yaşayacaktır. Ülkemizin birlik, beraberlik ve bağımsızlığına yönelik 15 Temmuz darbe girişiminin ilk anlarından itibaren, açık ve net bir şekilde milli iradeden ve demokrasiden yana tavır koyan Eskişehirli vatandaşlarıma ve aziz milletimize şükranlarımı sunuyorum.” diye konuştu.

15 Temmuz gecesi vatanını ve milletini seven Türk Silahlı Kuvvetlerinin şerefli personelinin, kahraman ve vatansever emniyet personelinin ve yüce milletin Diriliş Destanı yazdığını dile getiren Vali Çakacak, “Aziz milletimiz, bu duyarlılığıyla saygınlığına ve büyüklüğüne yaraşır biçimde hareket ederek, tarihimizin şan ve şeref dolu sayfalarına, bir yenisini daha eklemiştir. Binlerce yıl geçse bile, 15 Temmuz gecesi yazılan destan, asla unutulmayacaktır.” dedi.

Program boyunca alanı dolduran binlerce Eskişehirli ellerinde Türk bayraklarıyla sinevizyondan gösterilen görüntülü müziklere, “Şehitler Ölmez Vatan Bölünmez” diyerek eşlik etti.

 



Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketi

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Eskişehir Düğün Salonları

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.