10 Aralık 2019 Salı
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Seferler yeniden düzene sokuldu

Gazetemizin gündeme taşıdığı ‘Ring Eziyeti’ başlıklı haberin hemen ardından güzergâha karşılıklı olarak sefer yapan otobüsler konuldu.

Ring seferleri yeniden başladı, vatandaşın çektiği ulaşım eziyeti de sona erdi. Şehir hastanesi ile tramvayın son durağı arasında ring seferi yapan Büyükşehir Belediyesine ait 2 otobüs kaza ve arıza nedeniyle belli bir süre hizmet veremedi. Gazetemizin gündeme taşıdığı ‘Ring Eziyeti’ başlıklı haberin hemen ardından güzergâha karşılıklı olarak sefer yapan otobüsler konuldu. Böylelikle tramvay ile şehir hastanesine gelen Eskişehirliler sıcak altında hastaneye kadar yaya olarak gelip geri dönmekten kurtarıldı. Belediye otobüsleri hafta sonundan itibaren tramvay durağına ücretsiz yolcu getirip götürme seferlerine başladı.

 

istikbalgazetesi.comGönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar