21 Ocak 2020 Salı
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Ara sokaklar tehlike saçıyor

Araç parklarının büyük sorun olduğu ve darlığı yüzünden geçit vermeyen ara sokaklar bu yüzden pek çok kazaya da davetiye çıkarıyor. Yaşanan son kaza ise ucuz atlatıldı.

 

Araç trafiğinin zorlu koşullar altında yapıldığı kent merkezindeki ara sokaklar geçit vermemeye devam ediyor. Son olarak, İstiklal Mahallesi Esen Sokak ile Yeşiltepe sokağın kavşağında meydana gelen kaza ucuz atlatıldı. Bölgede park engeli için konulan beton bariyere hızlı bir şekilde dönen bir kamyonun tekerleği bir anda beton bariyerin üstüne çıktı. Kaza sonrası araçta bulunan bir kişi araçtan düşerek yaralandı.  Olay sonrası orada bulunan vatandaşlar kazazede vatandaşa ilk yardımı yaptı. Talihsiz vatandaş daha sonra daha sonra ambulansa alınarak hastaneye götürüldü.

 

SOKAKLAR YETERSİZ KALIYOR

Kazaya tanıklık eden vatandaşlar ise, sokakların yetersiz durumdan şikayet etti. Bölge sakinleri ara sokaklardaki trafik düzenine daha kalıcı tedbirler alınmaması karşılığında bu tür kazaların süreceği uyarısında da bulundu.

 

istikbalgazetesi.comGönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar