14 Temmuz 2020 Salı
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

STK’lardan Kaymakam Yılmaz’a Teşekkür Ziyareti

Geçtiğimiz günlerde Eskişehirde gerçekleştirilen organizasyonla ilgili olarak Tepebaşı Kaymakamı Dr. Erdinç Yılmaz onay vermemişti. Yılmaz'ın aldığı karar nedeniyle Eskişehirdeki Sivil Toplum Kuruluşları ziyaret ederek hem teşekkürlerini ilettiler.

MEMUR-SEN ESKİŞEHİR TEMSİLCİSİ EĞİTİM-BİR-SEN ESKİŞEHİR ŞUBE BAŞKANI Muammer Karaman sosyal medya üzerinden ziyaretin fotoğralırı şu notla paylaştı:

Kamuoyuna müzik festivali olarak sunulsada Tuborg isimli bir içki firmasının sponsorluğunda insanları alkol vb zararlı alışkanlıkları edinmeye teşvik eden etkinliği gençlik, trafik ve güvenlik açısından tehlike oluşturduğu gerekçesiyle yapılmasına müsaade etmeme kararı veren Tepebaşı Kaymakamı Dr. Erdinç Yılmaz’ı Kardeşlik Platformu paydaşı STK yöneticileri ile ziyaret ettik. Aldıkları karar dolayısıyla teşekkür ve takdirlerimizi paylaştık.

Gençleri alkolle tanıştıran bu etkinliğe sadece zarar edecekleri düşünülen organizasyon ve sponsorlarının bakış açısıyla yaklaşan Eskişehir mahkemelerinin verdiği kararı doğru bulmadığımızı ve büyük üzüntüye sebep olduğunu ifade ettikGönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketleri

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Kır Düğünü

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.