10 Temmuz 2020 Cuma
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Bu İddialar Çok Konuşulur: Yaşlı Bakım Evinde bir kişi intihar etti!

Eskisehirdenhaberler.com internet sitesinin dün yayınladığı haber önümüzdeki günlerde Eskişehirde çok ses getirecek gibi görünüyor. Konuyla ilgili iddialar ve detaylar sitede böyle paylaşıldı..

Eskişehir'de bir belediyeye ait Yaşlı Konuk Evinde kalan bir kişinin intihar ettiği ileri sürüldü.

Eskişehir'den Haberler'e ulaşan bilgilere göre olay birkaç gün önce meydana geldi. Bir belediyeye ait Yaşlı Konuk Evinde kalan bir yaşlı, kendisini pencere kenarına asarak yaşamına son verdi. 

"BÖYLE BİR YERDE BÖYLE BİR OLAY NASIL OLUR?"

Yaşlı Konuk Evinde kalan yaşlılardan birinin hayatına son vermesinin anlaşılması üzerine Yaşlı Konuk Evine giriş-çıkışlar durduruldu. Hayatına son veren yaşlı şahsın çocuklarından birine haber verildi. Hayatına son veren yaşlı kişinin çocuğu Yaşlı Konuk Evi'nde böyle bir hadisenin meydana gelmesine tepki gösterdi ve diğer kardeşlerine olayın mahiyete hakkında açıklama yapılmaması talebinde bulundu. Konuyla ilgili olarak polis ve savcılık rapor tuttu. Ancak olayın kamuoyuna yansımaması için özel gayret gösterildi. 

Konuyla ilgili olarak bugüne kadar açıklama yapmayan ilgili belediyenin sessizliğini sürdürüp sürdürmeyeceği bilinmiyor.

(EH)Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketleri

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Kır Düğünü

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.