13 Temmuz 2020 Pazartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Eskişehir Kabına Sığmıyor... PARK SORUNU ARTIYOR

Eskişehir Kabına Sığmıyor... PARK SORUNU ARTIYOR
  • 11 Kasım 2019 Pazartesi
  • 3254 kez okundu

Eskişehir'de uzun yıllardır görmezden gelinin sorunlar artık hayatı olumsuz olarak etkilemeye ve daha daha fazla hissedilmeye başladı. Uzun yıllardır görmezden gelinen alt yapı ve üst yapı sorunları gibi otopark konusundaki yaşanan sıkıntılar için çalışmalar yapılsa da kısa sürede çözüm üretilmesi zor gibi görünüyor. Kentin merkezindeki trafik ve otopark sıkıntıları kentin merkezinin dışına taşmış durumda..

YA BİR ŞEY OLURSA!

Tarihi Odunpazarı bölgesinde park yeri sorunu devam ediyor, sokak araları araçlarla kapanıyor. Vatandaşlar, “Bir şey olursa, ambulans, itfaiye nasıl geçecek” diye endişeli

Can Hacıoğlu – Tarihi Odunpazarı bölgesinde özellikle hafta sonlarında park yeri sorunu had safhaya çıkarken, birçok aracın sokak aralarına park ettiği ve sokakların kapandığı görülüyor. Odunpazarı sakinleri, ahşap evlerin bulunduğu bölgede bir yangın çıkması veya bir olay olması durumunda itfaiye veya ambulans araçlarının geçememesinden endişe ediyor. Trafik sorununun giderek arttığı bölgede, yaşanan bu durumun bölgenin güvenliğini de tehlikeye attığı belirtililerek, yetkililerden bu konuda önlem alınması isteniyor. Sokakların araçlarla kapanması bölgeyi yaya gezen vatandaşları da etkiliyor, sokak aralarından geçmek bulmacaya dönüşüyor.

2eylul.com.trGönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketleri

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Kır Düğünü

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.