10 Temmuz 2020 Cuma
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Yıllar Sonra Kavşakta Düzenleme Yapıldı

Yıllar Sonra Kavşakta Düzenleme Yapıldı
  • 11 Kasım 2019 Pazartesi
  • 4166 kez okundu

Eskişehir'in güncel bir master trafik planı olmadığı konusunda yapılan eleştirileri haklı gösterecek bir çalışma daha yapıldı. Yıllardır kulanılan tehlikeli kavşaklardan birine daha bir çalışma yapıldı.

Yayaların korkulu rüyası haline gelen kavşağa sonunda çözüm yolu getirildi. Alanönü Mahallesi Maide Bolel Caddesi ile Gömece lojmanlarının bulunduğu caddeyi birbirine bağlayan kavşak başlatılan çalışma ile daha güvenli bir hale getirildi.
Sürekli trafik kazalarının yaşandığı ana kavşakta Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından başlatılan  döner kavşak çalışmasının önümüzdeki günlerde tamamlanacağını ifade eden yetkililer “Bölgede başlatılan yeni yol genişletme çalışması kapsamında bazı ana kavşaklara da düzenleme getirilecek.Maide Bolel Caddesi üzerindeki  kavşakta daha güvenli bir hale dönüştürülecek” diye bilgi verdiler.

 

istikbalgazetesi.comGönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketleri

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Kır Düğünü

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.