9 Aralık 2019 Pazartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Yıllar Sonra Kavşakta Düzenleme Yapıldı

Yıllar Sonra Kavşakta Düzenleme Yapıldı
  • 11 Kasım 2019 Pazartesi
  • 3657 kez okundu

Eskişehir'in güncel bir master trafik planı olmadığı konusunda yapılan eleştirileri haklı gösterecek bir çalışma daha yapıldı. Yıllardır kulanılan tehlikeli kavşaklardan birine daha bir çalışma yapıldı.

Yayaların korkulu rüyası haline gelen kavşağa sonunda çözüm yolu getirildi. Alanönü Mahallesi Maide Bolel Caddesi ile Gömece lojmanlarının bulunduğu caddeyi birbirine bağlayan kavşak başlatılan çalışma ile daha güvenli bir hale getirildi.
Sürekli trafik kazalarının yaşandığı ana kavşakta Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından başlatılan  döner kavşak çalışmasının önümüzdeki günlerde tamamlanacağını ifade eden yetkililer “Bölgede başlatılan yeni yol genişletme çalışması kapsamında bazı ana kavşaklara da düzenleme getirilecek.Maide Bolel Caddesi üzerindeki  kavşakta daha güvenli bir hale dönüştürülecek” diye bilgi verdiler.

 

istikbalgazetesi.comGönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar