13 Temmuz 2020 Pazartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Vatandaşdan Otopark İsyanı: PARK EDECEK YERİMİZ KALMADI

Vatandaşdan Otopark İsyanı: PARK EDECEK YERİMİZ KALMADI
  • 18 Kasım 2019 Pazartesi
  • 2782 kez okundu

Gazetemizi arayan okurumuz, Gazi Yakup Satar Caddesi ile Hasan Polatkan Caddesi arasında kalan sokaklarda yaşadıkları sıkıntıdan söz etti.

Bölgede yapılan raylı sistem çalışmalarının ardından ara sokaklarda da düzenleme yapıldığına dikkat çeken okurumuz; “Yapılan düzenlemeden sonra arabamızı bırakacak yer kalmadı” diye konuştu.

Kaldırım düzenlemelerinin ardından sokakların bir hayli daraldığını, yapılan kaldırımların üzerine de park yapımını engelleyen taş dubalar konulduğunu söyleyen okurumuz; “Artık aracımızı koyacak hiçbir yer kalmadı. Bölgede bir tane otopark var ama kime yetecek?  Her gün aracımızı otoparka bırakacak durumumuz da yok. Bırakın araç parkını, sokaklar öylesine daraldı ki, iki araç karşılıklı gelse asla geçemez. Bu yüzden kazalar ve tartışmalar yaşanacak” dedi.

istikbalgazetesi.com
Ne İstiyorsan Aç SöyleGönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketleri

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Kır Düğünü

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.