6 Ağustos 2020 Perşembe
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Vali Çakacak, İnönü İlçesini Ziyaret Etti

Vali Özdemir Çakacak, çeşitli ziyaretlerde bulunmak ve bir dizi programlara katılmak üzere İnönü ilçesini ziyaret etti.
İlk olarak İnönü Kaymakamlığını ziyaret eden Vali Çakacak, Kaymakam Burak Çimşir’den ilçenin eğitim, sağlık ve asayiş durumu hakkında bilgi aldı.

İlçe halkının en önemli geçim kaynağının tarım ve hayvancılık olduğunu bildiren Kaymakam Çimşir, ilçede vatandaşların asayiş yönünden huzur ve güven içerisinde yaşadığını söyledi. Kaymakam Çimşir, Vali Çakacak’ı İnönü ilçesinde ağırlamaktan büyük bir mutluluk duyduklarını konuşmasında dile getirdi.

Kaymakamlık ziyaretinin ardından Vali Çakacak, Kaymakam Çimşir ile birlikte İnönü Belediye Başkanı Kadir Bozkurt’u makamında ziyaret etti. Belediyenin yaptığı çalışmalar ve yürütülen projeler hakkında Vali Çakacak’a bilgiler veren Başkan Bozkurt, ilçenin kalkınmasına yönelik yapılacak çalışmalara büyük önem verdiklerini belirterek, ziyaretinden dolayı duyduğu memnuniyeti ifade etti.

Ardından ilçede Perşembe günleri kurulan İnönü Kapalı Pazarını gezen Vali Çakacak, pazar esnafına bol kazançlar diledi, alışveriş yapan vatandaşlarla sohbet etti.

Daha sonra İnönü İlçe Emniyet Amirliğini ve İlçe Jandarma Komutanlığını ziyaret eden Vali Çakacak, ilçenin asayiş ve güvenliği hakkında bilgi aldı.

Vali Çakacak’a bu ziyaretlerinde; Vali Yardımcısı İsmail Soykan, İnönü İlçe Kaymakamı Burak Çimşir, İl Emniyet Müdürü Engin Dinç ve İl Jandarma Komutan Vekili J. Alb. Durmuş Yöndem de eşlik etti.Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketleri

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Kır Düğünü

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.