4 Ağustos 2020 Salı
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Eskişehir de Yatırımcı ÇEKEN BELEDİYE BAŞKANLARI DA VAR!..

Eskişehir de Yatırımcı ÇEKEN BELEDİYE BAŞKANLARI DA VAR!..
  • 12 Aralık 2019 Perşembe
  • 2173 kez okundu

Eskişehirin son 20 yılda Türkiye ekonomisinde 5. Sıralardan 26 sıralara gerilediğini, Bir zamanlar yarıştığı Bursa yerine artık Bursa’nın ilçesi İnegöl ile yarışır hale geldiğini hep birlikte üzülerek öğrendik.

Geçtiğimiz dönemde yaşanan Oda Başkanları seçimlerinde mevcut başkanlar ve başkan adaylarının ortaya koyduğu ve hayıflanarak öğrendiğimiz gerçekler kentin gelişiminde yerel dinamiklerin ne adar önemli olduğu bir kez daha hatırlattı.

İşte bunun bir ispatı da Mahmudiyeden gelen haberler ortaya konulmuş oldu.

Mahmudiye belediyesi tarafından gönderilen basın bültenin de Mahmudiye’ye yatırımcılar gelmeye başladığı müjdesi verildi.

Mahmudiye Belediye Başkanı İshak Gündoğan ilçenin gelişimi ve Mahmudiye halkının geleceği için çalışmalarına tüm hızıyla devam ettiğinin altının çizildiği açıklamada şu bilgiler verildi.

Başkan Gündoğan, Konya yolu kenarında bulunan ve imar planında sanayi alanı olarak görünen 330 dönümlük yatırıma açık olan arsa ile ilgili açıklama yaptı.

Gündoğan açıklamasında, Orta Mahallede Köy arkası mevkiinde bulunan tapuya kayıtlı 330 dönüm büyüklüğünde taşınmazlar için yatırımcıların gelmeye başladığını söyledi. Şuan ilk aşamada iki adet beton santrali yapıldığını söyleyen Gündoğan, beton santralinin birinin faaliyete başladığını da ifade etti.

Mahmudiye’de yatırım yapmak isteyen girişimcilerin yapacakları her türlü öneriye de açık olduklarını ifade eden Gündoğan, “İçerisinde doğalgaz ve derin kuyu olan taşınmazlar yatırımcılarını bekliyor. Mahmudiye ilçemizin gelişmesi, güzelleşmesi ve vatandaşlarımız için iş imkânı sağlanabilmesi için tüm işadamlarımıza kapımızın açık olduğunu buradan bildirmek isteriz” dedi.Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketleri

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Kır Düğünü

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.