29 Şubat 2020 Cumartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

2019 Da Bitti, Üst Yapı Sorunlarımız BİTMEDİ

Eskişehirin kronik sorunları arasında trafik ve otopark sıkıntısından çok belki de en önemli sorun üst yapı eksikleri. Uzun süredir ihmal edilen üst yapı çalışmalarına 2019 yılında merkez belediyeler ağırlık vermeye çalışmış olsalar da uzun süreli ihmaller, alt yapı çalışmaları gibi faaliyetler nedeniyle 2019 da bu eksikler tamamlanamadı. 

Bir çok noktada yaşanan bu sorunlarla ilgili yapılan çalışmalar yetersiz, bunun yanında planlama ve iletişim korusunda kurumlar arasında yaşanan aksaklıklar da bu sorunların çözüm hızını olumsuz yönde etkiliyor.

Bir yandan yapılan çalışmalar, diğer taraftan kazılıyor, tamir edilse de ilk haline getiri döndürülemiyor.

Öte yandan geçtiğimiz yerel seçimler öncesi tamamlanması beklenen ancak halen bitirilemeyen tramvay uzatma çalışmaları da bu sorunlara ek olarak 2019 dan kalan sorunlar olarak 2020 yılı içinde tamamlanmayı bekliyor.

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Düğün Salonları

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.