1 Nisan 2020 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Bu Nasıl ÇALIŞMA Hiç Mi Denetleyen YOK

Eskişehir merkezindeki üst yapı sorunları konusunda gelen onca şikayet ve eleştiriye rağmen sorunlar çözülmek yerine yeni sorunlar oluşturulma konusunda adeta bir çaba varmış gibi görünüyor.

Üst yapı sorunları konusunda yaşanan sorunlar bir türlü giderilemiyor. Bu sorunlara bir de geliş güzel yerleştirilen alt yapı gider kapakları ekleniyor. Alt yapı hizmetleri ile ilgili kullanılan kapakların büyük bir bölümü sorunlu. Kimisi çukur, kimisi tümsek. Bu gelişi güzel yapılan çalışmalar başta sürücüler olmak üzere herkes için tehlike arz ediyor.

Geçtiğimiz gün sosyal medya üzerinde paylaşıyan bir görüntüsü YOK ARTIK dedirtecek türden.

71 evler mahallesi, Şehir Hastanesi arkasında olduğu ifade edilen sokaktaki gider için yapılan çalışma bu konudaki durumun gelebileceği özensizliğin kanıtı gibi görünüyor.

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Düğün Salonları

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.