1 Nisan 2020 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Bu Otobüsleri Denetleyen Yok mu?

Bu Otobüsleri Denetleyen Yok mu?
  • 22 Şubat 2020 Cumartesi
  • 5883 kez okundu

Eskişehirde vatandaşın kamerasına yansıyan görüntüler tepki çekti. Kameralardaki resmi plakalı toplu taşıma aracından çıkan dumanlar adeta pes dedirdi.

Bu konunun denetlemesinin neden yapılmadığını merak eden vatandaşlar,  kurumun idarecileri de mi görmüyor bunu diye isyan ediyor. Daha öncede benzer görüntüler sık sık sosyal medya aracılığı ile gündeme gelmesine karşın kimse sorumluluk üstlenip bu çevre kirliliğini engel olmadı.

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Düğün Salonları

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.