1 Nisan 2020 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Asılsız HABERLERE İTİBAR ETMEYİN

Asılsız HABERLERE İTİBAR ETMEYİN
  • 26 Şubat 2020 Çarşamba
  • 4529 kez okundu

Sağlık Bakanımız Sayın Dr. Fahrettin Koca' nın Basın Açıklaması

26.02.2020 tarihinde ilimizde bir Aile Sağlığı Merkezine başvuran İranlı bir vatandaşta coronavirüs tespit edildiğine dair sosyal medyada ve yerel basın organlarında çıkan haberlere yönelik; Sayın Sağlık Bakanımız Dr. Fahrettin Koca 26.02.2020 tarihinde saat 18:00 civarında yaptığı basın açıklamasında Türkiye’de coronavirüs vakasına rastlanmadığı ve Eskişehir’deki vaka ile ilgili olarak herhangi bir klinik bulgu olmadığını ve bu anlamda bir sorun olmadığını belirtti.

Kamu oyuna duyurulur.

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Düğün Salonları

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.