27 Mayıs 2020 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

HALKIMIZIN SAĞLIĞI BİZİM İÇİN ÖNEMLİ

Yeni Koronavirüs (COVID-19) önlemleri kapsamında halk sağlığımızın korunması için ilçemizde bulunan kamu kurum ve kuruluşlarının yanı sıra vatandaşlarımızın sıklıkla kullandıkları alanlarda dezenfekte ve sterilizasyon çalışmaları devam ediyor.

İlçemiz genelinde giriş ve çıkışların yapıldığı, toplu kullanım alanlarında ve tüm kurumlarda  dezenfeksiyon ve sterilizasyon çalışmalarımız hazırlanan program doğrultusunda yoğun olarak devam ediyor. Ayrıca kırsal da bulunan mahallelerimizde de belediye ekiplerimiz tarafından dezenfekte çalışmaları gerçekleştiriliyor. Sivrihisar Belediye Başkanı Hamid Yüzügüllü “Halkımızın sağlığı her şeyden daha önemli. Bu kapsamda dezenfekte çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Vatandaşlarımızı bu konuda duyarlı olmaya davet ederek zorunlu olmadıkları sürece evden çıkmamalarını istiyoruz. Kısa bir sürede bu felaketleri hep birlikte atlatarak daha güzel günler göreceğimize inanıyorum” dedi.

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketi

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Eskişehir Düğün Salonları

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.