25 Mayıs 2020 Pazartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Bölgemizde Yağışlı ve Serin Hava Etkili Olacak!

Eskişehir Bölge Tahmin ve Erken Uyarı Merkezi’nden Alınan Bilgilere Göre;

Yağışlı ve Serin Hava Geliyor!

Geçerlilik Periyodu                27.03.2020 18:00 - 30.03.2020 23:00

Bölge sorumluluk sahamız genelinin (Eskişehir, Bursa, Kütahya ve Bilecik) Orta Akdeniz üzerinden gelen serin ve yağışlı havanın etkisine gireceği tahmin ediliyor.

 Halen bölgemizde mevsim normallerinin üzerinde seyreden hava sıcaklıklarının; yağışlı sistemle birlikte hissedilir (4 ila 8 derece) derecede azalarak, önümüzdeki 3 gün mevsim normallerinin altında seyredeceği tahmin ediliyor.

Bugün ve önümüzdeki iki gün boyunca illerimizde beklenen hava durumları:

Eskişehir: Bugün akşam saatlerinden itibaren aralıklı hafif sağanak yağış bekleniyor. Hafta sonu (Cumartesi ve Pazar günleri) havanın çok bulutlu ve yağmurlu olacağı tahmin ediliyor. Halen 16-18 derece arasında seyreden günün en yüksek hava sıcaklıklarının Pazar günü 5-8 dereceye kadar düşmesi bekleniyor.

Bursa: Bugün akşam saatlerinden itibaren aralıklı sağanak yağış bekleniyor.  Hafta sonu (Cumartesi ve Pazar günleri) havanın çok bulutlu ve sağanak yağışlı olacağı tahmin ediliyor. Halen 18-20 derece arasında seyreden günün en yüksek hava sıcaklıklarının Pazar günü 7-9 dereceye kadar düşmesi bekleniyor.

Kütahyar: Bugün akşam saatlerinden itibaren hafif yağmur bekleniyor. Hafta sonu (Cumartesi ve Pazar günleri) havanın çok bulutlu ve yağmurlu olacağı tahmin ediliyor. Halen 17-19 derece arasında seyreden günün en yüksek hava sıcaklıklarının Pazar günü 6-9 dereceye kadar düşmesi bekleniyor.

Bilecik: Bugün akşam saatlerinden itibaren  hafif sağanak yağış bekleniyor.  Hafta sonu (Cumartesi ve Pazar günleri) havanın çok bulutlu ve sağanak yağışlı olacağı tahmin ediliyor. Halen 17-19 derece arasında seyreden günün en yüksek hava sıcaklıklarının Pazar günü 6-8 dereceye kadar düşmesi bekleniyor.



Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketi

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Eskişehir Düğün Salonları

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.