27 Mayıs 2020 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Duraklarda Maske Dağıtıyorlar, Biz İse Bu Durağı Kullanmak Zorundayız

Corona virüsü ile mücadele kapsamı her geçen gün genişletiliyor. Yeni tedbirlere göre toplu ulaşım kullanırmen maske takmak zorunlu hale getirilirdi. Eskişehir Büyükşehir Belediyesi sosyal medya hesabı üzerinden bu konuda Eskişehirlileri uyardı. Ancak uyarmakla yetindi. Buna tepki gösteren Eskişehirliler sosyal medya üzerinde Gaziantep Büyükşehir belediyesinin uygulamasını paylaşarak BİZ DE NEDEN BU UYGULAMAYI Yapmıyorlar diye sordular.

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi sosyal medya hesabında Bugün toplu taşıma araçlarımıza maskesiz gelen gazianteplilere GASMEK tarafından üretilen maskelerimizden hediye ettik. �� şeklinde paylaşım yapıldı.

 Gaziantep Büyükşehir Belediyesinin 4 günde virüsü karşı 1200 ev dezenfekte ettiği açıklandı.

Gaziantep ile ilgili yıllar öncede tramvay maliyetleri üzerine bir haber yapılmıştı. Tramvay sistemi yaparken satın aldıkları tramvaylardan Eskişehir Tülomsaş'da yenile yaptıran Gaziantep O zaman ki haberlerde km maliyetini 3,5 milyonluk bir bütçeyle yaparken Gaziantepten yıllar önce tramvay yapan Eskişehir aynı kilometre maliyetini 11 milyon tl ye mal etmişti. (Yeni Şafak Eskişehir Eki) Doları kuru 1,2 tl olduğu dönemde yayınlanan haber çok ses getirmişti.

Aynı saatlerde Eskişehir Yenidoğan Tramvay durağının görüntüsüne paylaşan sosyal medya kulanıcılarından biri bakımsız durağa dikkat çekti

 

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketi

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Eskişehir Düğün Salonları

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.