10 Temmuz 2020 Cuma
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Burası terk edilmiş bir kasaba değil! ESENTEPE

Eskişehir üst yapı, alt yapı sorunları geçen yıllara rağmen bir türlü tamamlanamıyor. Özellikle sokaklardaki ve caddelerdiki üst yapı sorunları her geçen gün çözümsüzlüğe doğru gidiyor. Özellikle alt yapının sorunları nedeniyle maalesef özellikle alt belediyelerin yaptıkları yeniledikleri yollar birbir kazılıyor, aylarca yamanmadan bekletiliyor ve ardından atılan yamalar ise bu kez yoldaki düzgün yüzeye uyumlu olarak onarılmıyor.

Bazı mahallerde sık sık yaşanan alt yapı sorunları tam olarak çözülmeden yapılacak her üst yapı çalışması tekrar tekrar yenilenmek zorunda kanılıyor.

Son dönemde yaşanan salgın sürecinde bu dönemi en iyi Büyükşehir Belediyesi değerlendirdi. Bir çok ana hattakı bozuk yerler yamanırken, yıllardır sorun teşkil eden tramvay hatları ile yolların kesistiği alanlardaki bozuk yüzeylerin büyük bölümü düzeltildi. Ancak bu zamanda alt belediyeler bu tamiratlara pek zaman ayırmadıkları için ara sokaklardaki büyük sıkıntılı yerler hala olduğu gibi duruyor. Bunun yanında elbette uzun süredir görmezden gelinen bu sorunlar, günü kurtarmak için yapılan tamiratlar öyle bir kaç ayda bitirilebilecek gibi görünmüyor. Hala üst yapıdaki sorunlar kentin pek çok noktasında İLGİLENİLMEYİ ve ÇÖZÜLMEYİ bekliyor.

Ak Parti Tepebaşı İlçe Başkanı Hakan Çizmelioğlu'da böyle bir yere dikkat çekti. "Burası terk edilmiş bir kasaba değil! Tepebaşı Esentepe Mahallesi.." diye başlayan paylaşımda belediyelerin "Çalışıyoruz" tabelalarının hakkını vermediğine dikkat çekerek hem Tepebaşı Belediyesi'ni hem de Büyükşehir Belediyesi'ni göreve çağırdı. 

Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketleri

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Kır Düğünü

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.