15 Ağustos 2020 Cumartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Sosyal Medya Tepkileri İşe Yaradı: ALTAY CADDESİ YENİLENDİ

Sosyal Medya Tepkileri İşe Yaradı: ALTAY CADDESİ YENİLENDİ
  • 13 Temmuz 2020 Pazartesi
  • 3479 kez okundu

Sosyal medya üzerinde Altay Caddesi ile yükselen tepki sesleri sonrasında EBB'nin de kendi ifadesi ile YOĞUN OLARAK KULANILAN cadde sonun da asfaltlandı.

Yavuz Toptaş'ın 5 Temmuz da dikkat çetkiği ve sosyal medyada sayfalarda da yer alan sıkıntı sonunda çözüldü..

Eskişehirde bir çok yeri birbirine bağlayan, Ana arter durumunda ALTAY CADDESİ üzerinde yol yapımı, için kazınan yol yaklaşık bir aydır yapılmadığı gibi yol hem bozuk, hemde toz içinde. Bu yol köy yolu değil, şehir merkezinde bulunan bir ana arter . Madem yapılmayacaktı asfalt neden söküldü ? Madem söküldü neden bir aydır yapılmıyor?

Bir diğer durum, bu yolun kenarına isnat duvarı yapılması, yolun kaymasına engel olacak ve sürekli yolun bozulmasının önüne geçmiş olacak. Her seferinde buraya masraf yapılmamış olacaktır. Yapılan işler günlük yapılmamalıdır.

Yavuz TOPTAŞ
Yerel Haksen Genel Başkanı

ALTAY CADDESİ SICAK ASFALT İLE YENİLENDİ

Kent merkezi ve kırsal mahallelerde yol yapım çalışmalarını aralıksız sürdüren Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, son olarak vatandaşların yoğun olarak kullandığı Altay Caddesi'nde sıcak asfalt çalışması gerçekleştirdi.

Karapınar TOKİ'de oturan vatandaşlar başta olmak üzere Odunpazarı üzerinden Çankaya, 71 Evler, Emek, Ihlamurkent ve Vadişehir gibi mahallelere ulaşmak için her gün binlerce kişinin kullandığı Altay Caddesi'nde yağan yağmurlar sonrası oluşan deformasyonlar gerçekleştirilen sıcak asfalt çalışmaları ile giderildi. Cadde boyunca sorunlu alanların sıcak asfalta kavuşturulduğunu belirten Büyükşehir Belediyesi yetkilileri, hem merkezde hem de kırsal mahallelerde ihtiyaç duyulan alanlarda çalışmaların yaz boyunca devam edeceğini ifade ettiler.

Gerçekleştirilen çalışmalar sonrasında Büyükşehir Belediyesi'ne teşekkür eden TOKİ sakinleri, yoğun yağmurlarda yolun zarar gördüğünü ve bu sorunun kısa süre içerisinde Büyükşehir Belediyesi tarafından çözülmesinden memnuniyet duyduklarını ifade ettiler. Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketleri

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Kır Düğünü

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.