25 Eylül 2020 Cuma
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Geçen Kış Günlerce Süren Kesintilerden Öncede Çalışma Yapmışlardı..

Geçen Kış Günlerce Süren Kesintilerden Öncede Çalışma Yapmışlardı..
  • 5 Ağustos 2020 Çarşamba
  • 3397 kez okundu

Geçtiğmiz kış günlerinde uzun süreli elektrik kesintileri yaşanmış ve soğuk günlerde vatandaşlar saatlerce soğukta beklemek zorunda kalmıştı. Sonbahar dönemi bir çok yerde çalışmalarını hızlandıran ve bu sürede yaşanan kesintiler için de önümüdeki günlerde sorunsuz hizmet vermek için çalışmalar yapıyoruz şeklinde yanıt veren elektrik dağıtım firması yaptığı açıklamaların tam aksine geçtiğimiz kış uzun süreli kesintilerin yaşanmasını engelleyemiş ve soğuk kış günleri vatandaşları isyan ettirmişlerdi.

Şimdi yine yatırım yapıyorlar..

2020’DE 480 MİLYON LİRALIK YATIRIM

Elektrik dağıtım hizmetinin kaliteli, sürekli ve çevreye uyumlu bir şekilde sunulması için çalışmalarını sürdüren Osmangazi EDAŞ, 2019’da 1 milyar TL’yi aşarak, hizmet verdiği illerde tarihin en büyük enerji yatırımlarına imza attı.

Afyonkarahisar, Bilecik, Eskişehir, Kütahya ve Uşak illerinin elektrik dağıtım hizmetini sağlayan Osmangazi Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi (OEDAŞ), 2019’da 1 milyar TL’nin üzerindeki tutar ile hizmet verdiği illerde 1 yılda gerçekleştirilen en büyük yatırımı gerçekleştirdi. Geçtiğimiz yıl beş ilde 745 yeni trafo kuran, 887 kilometre kazı çalışması ile 11 bin aydınlatma, 2 bin 189 enerji nakil hattı direği diken Osmangazi EDAŞ, 2 bin kişilik de ek istihdam sağladı. Çalışmalar sonucunda elektrik dağıtım hizmetinin daha kaliteli, sürekli ve çevreye uyumlu bir şekilde sunulmasını sağlayan Osmangazi EDAŞ, 2020 yılında ise 480 milyon TL’lik yatırımı hayata geçiriyor.

 2020’DE 480 MİLYON LİRALIK YATIRIM
 Gerçekleştirilen çalışmalar hakkında bilgi veren Osmangazi EDAŞ Direktörü Muzaffer Yalçın, “2019’da hayata geçirdiğimiz 1 milyar lirayı aşan yatırım ile kesintisiz enerji hizmeti verme yolculuğundaki hedeflerimize daha da yaklaşırken bir yandan da gelecekte elektrik arzında yaşanacak artışların günlük hayatı olumsuz etkilenmesinin önüne geçmeyi başardık. Geçtiğimiz yıldan aldığımız enerji ve özgüven ile tüm dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan koronavirüse rağmen gerekli önlemleri alarak yatırım atağımıza 2020’de de devam ediyor, 480 milyon TL’lik yatırımı hayata geçiriyoruz. Tüm paydaşlarımız ile koordineli bir şekilde gerçekleştireceğimiz çalışmaların illerimize büyük değer katacağına inanıyoruz” dedi.

Mahallelinin Elektrik kesintisi İSYANI - Eskişehir Gündem

Nedir Bu Elektrikten Çektiğimiz? 7 Mahallede Kesinti ...

Elektrik Kesintileri Vatandaşı BIKTIRDI - Eskişehir Gündem

Biz Duyurmaya Yetişemiyoruz! YENİ KESİNTİLER


O KADAR ÇOK KESİYORLAR Kİ! Artık Elektrik Kesintilerini ...

ÜŞEMEYE DEVAM: Elektrik Kesintileri KESİNTİSİZ DEVAM ...

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketleri

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Kır Düğünü

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.