25 Eylül 2020 Cuma
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Karacan Ailesinin Mutlu Günü

Bir süre önce Esra Kaymaz ile nişanlanarak evlilik için ilk adımı atan Alihan Karacan, pandemi nedeniyle ertelenen düğünle dünyaevine girdi.

Düzenlenen görkemli düğün sosyal mesafe gözetilerek gerçekleştirildi. Konukların pandemi tedbirleri nedeniyle ayakta katıldıkları törene iş ve siyaset camiasının önde gelen pek çok ismi katıldı.

Halk Oyunları gösterisi ve Kuran tilaveti ile başlayan düğüne İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Yargıtay Başkanı Mehmet Akarca, TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Türk İş Başkanı Ergün Atalay, RTÜK Başkanı Ebubekir Şahin, Türk Hava Kurumu Başkanı Cenap Aşçı, bakan yardımcıları, valiler, çok sayıda milletvekili ve konuklar katıldı.

Düzenlenen nikah merasiminde ise, genç çift Alihan ve Esra’nın nikahlarını Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç kıydı.
Nikah sonrası bir konuşma yapan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, “Türk Milletinin en büyük özelliği, güçlü bir aile yapısına sahip olmasıdır. Genç çiftçe ömür boyu mutluluklar dilerim. Saygı ve sevgi ile bütün güçlükler aşılır” ifadelerini kullandı. Düğün merasimi daha sonra diğer etkinliklerle devam etti.

istikbalgazetesi.comGönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketleri

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Kır Düğünü

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.